Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akik járatosak a hardverekben,...

Akik járatosak a hardverekben, ajánlanának nekem konfigurációt?

Figyelt kérdés
135-145 ezer forint közötti árfekvésben kellene darabonként. Ház, tápegység, HDD, RAM, VGA, processzor és alaplap. Ennyiből ki lehet hozni olyat, ami jól viszi a mostani játékokat? Próbáltam utána járni, de fogalmam sincs mi az ami mostanság pont megfelelő és össze is passzol. Előre is köszi!
2012. aug. 7. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az FX jobb vetel,mint az X4?
2012. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

"Amugy Fernandez,miert jobb a te konfigod,mint az enyem?:D"


Jobb alaplap,jobb CPU, ami jövőképesebb.

Köszönöm aki lepontozott!:D Legalább lenne annyi benne,hogy indokolná a lepontozást...

2012. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Persze,hogy menni fog.

Amugy meg mind1,hogy melyiket veszed,de az elsoben a proci az "valodi" 4magos,az fx4100 meg 2modulos,tehat az is 4szalon dolgozik,de "nem igazi 4magos".A kesobbiekben lehet h jobb lesz az fx,majd a win8-al,de en az x4-et vennem.

Jatekok teren ugyanaz a ket konfig,mivel ott nagyreszben a vga dont,es a videokartya ugyan az.

2012. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Fernandez,en felpontoztalak,mivel en csak tanulni szerettem volna,nem volt rosszindulat bennem,vagy versenges.
2012. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 lopokus ***** válasza:
Fernández látom de FX mániás vagy:D megy a felpont!
2012. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok FX mániás. Csak egyszerűen jobb vétel a Phenomnál. Az FX-ben is vannak magok, csak feltétlen használja mindet. 2 modulos, modulonként 2-2 maggal, így lesz "4 magos". Ha a Phenom jobb vétel lenne, azt ajánlanám. Ennyi:)
2012. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

viszont jatekok teren ez tokmind1.

En mondjuk most is a phenom-ot vennem.

2012. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mindegynek mindegy, de közel ugyanannyiért miért ne vehetné a jövőképesebb procit?
2012. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A lényeg a lényeg, mégpedig, hogy kaphatok ennyiért megfelelő gépet. Októberben veszem meg, addig hátha lentebb megy az ára. Nem tudom melyik processzort veszem, de ahogy látom sok különbséget nem fogok tapasztalni. A videokártyáról már sok jót hallottam, az FX szériáról szintén, valószínűleg amellett döntök. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Ha esetleg tényleg lentebb mennek az árak, akkor azért bepróbálom mondjuk az FX 6100-at dupla memóriával.

2012. aug. 8. 13:59
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát októberig változnak majd az árak, és valószínűleg jönnek majd az FM2es Trinity APU-k, szóval inkább tedd fel majd még egyszer a kérdést, ha aktuális lesz:)


(BAZEG ILYEN NINCS:D:D Nem tudom ki látta a kézi meccset, de soha nem voltam ilyen extázisban:D bocs az OFFért, de nem bírok magammal:D)

2012. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!