Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg ilyen lassú ez a...

Tényleg ilyen lassú ez a fajta hdd?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy wd caviar green 1,5 tb-os hdd-t pontosabban wd15ears, és rendszernél eléggé lassan tölt, ez most tényleg ilyen ez a vinyó mert ahogy elnéztem a 3 lemez és 6 fej mellett nem csodálkozok ha emiatt ilyen lassú, a válszokat előre is kössz , ha vennék egy 80-as satás vinyót rendszernek akkor ez jó lenne ? :samsung hd080hj

#wd caviar green #wd 15ears #lassú bootolás
2012. aug. 4. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Green vinyók mind lassúak rendszer alá.
2012. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jah vegyél ssd-t rendszernek és akkor gyorsabb lesz!
2012. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
green nem rendszernek való, lassú. ha hdd kell rendszer alá akkor blue vagy black, de leginkább egy ssd :D (ssd SOKKAL gyorsabb)
2012. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rendszer alá vettél egy Green vinyót, gratulálok. Ezen az oldalon is legalább ezerszer mondtuk már el hogy NE!

Rendszer alá ha van rá pénz akkor SSD, ha nincs akkor egy normálisabb 7200 RPM-es HDD.

Green csak adattárnak jó, ne csodálkozz ha lassú.

Az a Samsung sem lenne amúgy sokkal gyorsabb, mert az meg már régi típus.

Szóval szerintem gyűjts egy SSD-re mostmár.

2012. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sylar7 hát kössz , valamit ki kellett találnom egyrészt kellet hely mert a régi vinyóm tönkre ment, meg nem tudtam volna 2 vinyót venni
2012. aug. 5. 14:42
 6/9 A kérdező kommentje:
most nézegettem az ssd-ket és ezt találtam ami szerintem jó lesz rendszernek : [link]
2012. aug. 5. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
nem rossz. am van sata3-ad?
2012. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát a Kingston V200 pont elég vacak, de ha ez fér bele az árba akkor nincs jobb ötletem.
2012. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az van 4db is
2012. aug. 6. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!