Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó fajta RAM? Corsair...

Ez jó fajta RAM? Corsair Dominator?

Figyelt kérdés

Az lenne az elvárásom, hogy jól lehessen vele procit is húzni teszthez kéne legalább 5GHz egy i5 2500k val. Normál állapotban meg 4,4 vagy 4,6GHz-en menne mindennaposan.

Ezt a ramot néztem ki: [link]

Szerintem egy ideig jó még a 8GB ram. A ramot is húznám 2133MHz környékére és remélem el lesz egy Asrock p67 Pro3 SE alaplapban.

Az is érdekelne hogy akinek ilyen típusú ramja van hogy van vele megelégedve.

Ha lehet kíméljenek meg az okoskodok hogy minek 8GB ram, és minek 5GHz stb... Ezek tesztre kellenek és amúgy is azért vannak ezek a szorzó feloldások is hogy meghúzhassa őket az ember.

A válaszokat köszönöm előre is


2012. aug. 1. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó ez a ram.

(De mondjuk bármilyen teszt is tök fölösleges a húzás, de te tudod...)

2012. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval.Kingstone is megteszi bőven.
2012. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még a Kingmax is.
2012. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az igen, milyen ára van. Ennyit soha nem adnék ki RAM-ért.

De amúgy igen, tökéletes minőségű.

2012. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat, most is Kingston Hyperx használok ez is jól teljesít de inkább fejlesztek egy jobb ramot vagy esetleg valami vengeancet ami olcsóbb és egy SSD még mellé rakok.
2012. aug. 1. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!