Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MAC OS X telepítése PC-re?

MAC OS X telepítése PC-re?

Figyelt kérdés

Szeretnék feltenni MAC OS X Tiger-t a PC-mre(mivel a Leopard 7.50GB, és nincs hozzá se DVD DL-em se 8GB-os pendrive-om, ezért döntöttem a Tiger mellett), leszedtem az iBoot-ot, kiírtam CD-re, be is tölt, leszedtem a Tiger telepítőt a 4 CD-set is, és a DVD-set is. Elindítom a gépet, CD-ről bootolom az iBoot-ot, betölt, kiveszem az iBoot, beteszem a Tiger telepítőt, F5-öt nyomok,frissíti a bootloadert, megvárom amíg befejezi a betöltést, ENTERt nyomok, bejön az APPLE logó, de nem tölt(egyszer vártam fél órát is hogy csináljon valamit).

Konfigom:ASUS alaplap

Intel dualcore 2,66GHZ-es processzor

ASUS NVidia GeForce 6600gt 128 MB-os vidikari fajzat

LG IDE DVD író, Seagate 500GB SATA, 80 GB SATA, 60 GB IDE winyók

semmi felesleges kártya, ahogy azt írták a neten, és csak az APPLE logóig jön be. Mi lehet a baj?


2012. aug. 3. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek hozzá de Pc re külön MAC OS-t csináltak hogy jó legyen pc re is ne csa a Mac gépekre.
2012. aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SimkoL ***** válasza:

[link]

blog.xorp.hu/mac-howtos/pc-mac-os-x-telepitesi-tapasztalatok-es-tutorial

2012. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!