Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ati radeon videókárty telepíté...

Ati radeon videókárty telepítése laptopra?

Figyelt kérdés
olyan problémám van hogy újratelepítettem egy laptopot win7 et raktam rá (előtte is az volt rajta) egy packard bell easynote mx52 típusú laptopról van szó telepítés után a videó kártya drivert hiába telepítem nem működik a gép felismeri de csak 16 mb ot használ a 128 mb helyett mi lehet a gond már vagy 10 fajta drivert telepítettem és nem jó egyikkel se. telepítés előtt minden tökéletesen működött rajta de nem tom ki csináltam mert kaptam a laptopot .
2012. márc. 26. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lehet akor bios ban lehet töb memóriát adni
2012. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogyan is ????
2012. márc. 26. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Biosba belépsz mikor elinditod gépet

lenyomod f2 t de ezt kiirja akor nem biztos hogy F2 kel van hogy Del F12 vagy más bilentyüt

ha bejön bios általában kékes akor ot tudsz nyilakal mozogni általában és megkeresed ezt a 16MB ot shared video memory cimén vagy ilyesmi

és átalitod 128mb ra vagy listából kel választani vagy átirod számokal

. biztosan azért nemtudom leirni mert minden bios más kicsit (nagyon)...

2012. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem találtam ilyen lehetőséget valami már megoldás mert szétvisz az ideg lehet a win 7 el van baj de a másik gépemen tökéletes minden :....
2012. márc. 26. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!