Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép újítás Megéri?

Számítógép újítás Megéri?

Figyelt kérdés
Van egy ASUS p5kc alaplapom ami kb 30000ft ba kerül ma, 3 éves alaplap, és egy Core 2 duo 5 éves 2.13ghz-s processzorom.Újítani szeretnék processzort de ahogy megláttam a mai INTEL árakat kicsit lesokkoltam éppen ezért szeretnék tanácsot kérni, arra gondoltam eladom az alaplapot és a processzort és átállok AMD processzorra mert sokkal jobban megérné. Mit javasoltok. Körülbellül 35 40000ft áll a rendelkezésemre ha elpasszolom a 2 cuccot. Tudtok nekem ajánlani Asus alaplapot ami Amd hez jó? vagy egyéb tanácsokat ezzel kapcsolatban előre is köszi.

2012. aug. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ne maakrlak elkeseríteni, de ezt a lapot már rég kapni sem lehet, nemhogy 30-ért, de használtan jó ha 10et adnak érte. A prociért szintén. Szóval ha a kettőt együtt 20-ért el tudod adni, már szerencsés vagy.
2012. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez marhajó.......
2012. aug. 1. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Ami nekem jelenleg van, az egy Gigabyte 880GMA-UD2H alaplap, AMD Phenom II X2 555 Black Edition processzorral (magfeloldás után nekem 4 maggal is stabilan megy), 4GB DDR3-as RAM-mal és 550W-os Chieftec táppal. Ez 66.400FT-ba került nekem, de szerintem nagyon megérte. Megbízható, hihetetlenül gyors, az integrált videokártyával (AMD Radeon HD 4250, HDMI kimenettel) bármikor tudok játszani is.


Azonban nemrég bejöttek az AMD FM1-es processzorai, amikről nem sokat tudok. Érdemesebb lenne egy ilyet szerezni, ha bővíteni is akarod.

2012. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tápom van, Vgam Zotac Gts250, és 2gb ddr2 es kingston ramom van bent szal úgykéne kalkulálnom hogy eladom a ramokat és ddr3 ra váltok tudom hogy ddr2 sokkal jobb és többet ér de így könnyebben kijövök pénzből.
2012. aug. 1. 21:11
 5/5 predator95 válasza:

a DDR2 egyáltalán nem jobb mint a DDR3 !! A DDR2-őt még gyártják de már nem sokáig ..

Ha megmondod hogy mien célra szeretnéd használni a PC-t akkor összeállítok neked egy viszonylag "olcsó" és a célodnak megfelelő PC-t , persze csak akkor ha szeretnéd!:)

2012. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!