Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítanátok nekem egy...

Összeállítanátok nekem egy hihetetlenül jó, fullos konfigurációt?

Figyelt kérdés

Lehet furcsa kérés, de a legjobb konfigurációt szeretném megvenni. Mindegy hogy AMD-s vagy INTEL, az ár nem számít (ne kérdezzétek miért).

Egy teljes gépre lenne szükségem, azaz:

ház

alaplap

processzor

memória

winchester

videókártya

tápegység

DVD és BluRay író-olvasó

(Nem tudom még mi kell egy gépbe, de ha van valami plusz akkor azt is rakhattok)


Szóval még egyszer. Az ár nem számít, csak full-os gép legyen.

//Szerencsém volt ;)//



2012. aug. 1. 18:44
1 2 3 4
 21/31 attila999 válasza:
Ekkora mákot:)
2012. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Na énis megyek lottózni:D Eddig azthittem csak átverés a lottó.
2012. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

Én itt most off-olok,

gratulálni szeretnék neked, örülök hogy te nyerted meg, irásodból látni hogy normális vagy, bár én helyedben nem mertem volna igy ide irni a történeted, biztos ami biztos,


és akármennyire örülök hogy te nyerted ,ne tudd meg mennyire k*rva irigy vagyok most :DxD


mennyi volt a nyeremény?

2012. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Hát gyerekek, én is örülök, hogy nem egy flegma, bunkó emberhez került, hanem akinek van gyereke is, meg tovább is szeretne dolgozni, meg nem költi szét :) Meg még munkásembernek is tűnsz, és nem alapban milliomosnak! Gratula! :)
2012. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek veletek fogalmam sincs mennyit nyertem. :D 2 milliárd forint felett, a hivatalos oldalon az áll, hogy 2.057.602.470 Ft-ot. Kaptam értesítést hogy egy jókora összeg jött a bankszámlámra, de hogy pont ennyi e, azt nem tudom :)

Annyiban pozitívumként fogtam fel a dolgot, ahogy ti is látjátok. A gyermekemnek megígértem, hogy kap a születésnapjára egy számítógépet (korábban nem egy ilyenre telt volna, de ha jó hát legyen jó most). Nem érzem magamat milliomosnak, ugyanúgy éljük tovább a családommal a hétköznapi életünket egy lakásban. Maradunk a hétköznapi és bevált módszereknél nem költjük a pénzt.

2012. aug. 3. 00:14
 26/31 anonim válasza:

Gratulálok a nyereményhez! Örülök hogy vannak még normális családok :)

Ti megérdemlitek a nyereményt!

2012. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 kocka99 ***** válasza:

Gratula!

hogyha még nem vetetd meg a gépet akkor nézd meg ezt is:


[link]

2012. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok a nyereményedhez, tiszta szívből! Csak ne szórd el.. :)
2012. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gratulációt. Tudjátok ha le lehetne mondani ennyi pénzről azért, hogy egy családtagodnak, rokonodnak egészséges élete legyen, akkor most azt én megtenném, csak nem lehet... Adományozni meg több szolgálatnak fogok. :)

A számítógépet nem vettem még meg, majd csak október körül fogom, de már előre érdeklődtem, hogy tudjam mit is rendeljek majd a gyermekemnek.

2012. aug. 8. 14:46
 30/31 anonim válasza:

Ez igen ,nagyon szép dolog,hogy adományozol :)

le a kalappal :)

2012. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!