Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen adatot kell nézni...

Milyen adatot kell nézni mikrofonnál, ha azt akarom hogy távolabbra is halljak vele?

Figyelt kérdés
Volt egy fülhallgatóm mikrofonnal és tökéletesen lehetett vele hallani 10-20 méterre is. Tudom, hogy van a PC-n mikrofon erősítés. Használom is, de nem olyan ez a mikrofon, mint a régi. Alig érzékeli a hangokat távolról. Milyen adatot kell néznem mikrofon vásárlásnál, hogy érzékeljen a mikrofon legalább 10-15 méterre tökéletes minőségbe?

2012. aug. 1. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

"10-15 méterre tökéletes minőségbe" nem fogja egyik sem "hallani" a dolgokat.

Különben a filmesek miért tartanák a forgatáson a színészek feje fölé a mikrofont?

Tudom, hogy nem építő a komment, de ez van.

2012. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na jó csak 5-8 méterre kellene. Nem HD minőségbe. Csak hogy ne akadjon meg a hang. A régi fülhallgatóm mikrofonja tökéletes volt erre a célra. Még a fali óra kattogását is hallottam. Kár hogy elromlott a fülhallgató. :(
2012. aug. 6. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!