Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Genius Hs05a...

Vettem egy Genius Hs05a fülest mikrofonnal. Zúg benne a mikrofon. Mit tudok vele csinálni? Esetleg beállítani kell valamit?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap vettem a fent említett fülest. Hazajöttem, bedugtam mind a 2 csatlakozót ugye a mikrofonét is a laptopba. Hangrögzítővel le ellenőriztem mégis milyen, és nagyon zúgott és recsegett. Ma visszavittem a boltba, kipróbáltuk, és nem zúgott. Tökéletes volt. Mondta, hogy lehet, hogy a laptoppal van valami, a beállításokkal. De az alapértelmezett volt rajta minden. Hazajöttem és csak a mikiét dugtam be, úgy egyáltalán nem zúgott. Van amikor fülessel együtt is zúg, mostmár van amikor nem.

Tud valaki segíteni? Esetleg beállítási probléma?


2012. júl. 3. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minél előbb cseréld le nekem nagyon hamar elromlott a mikrofon inkább szerezz be másikat.

A probléma amúgy abból adódik hogy túl közel van a mikrofon és a füles vagy esetleg te vagy közel a zsinórhoz (aminek szar a szigetelése) megfogod a zsinórt jobban zúg elengeded kevésbé...Főleg annál a résznél észrevehető ahol olyan 'csavaros' mint a vezetékes telefon kábel...

2012. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is vettem egy fejhallgatót, ugyanúgy zúg...

Bár a Skype le tudja szűrni a zajt, tehát azon keresztül használható, de másra nem igazán... Ami durva, hogy áthallatszik a számítógép hangja is a mikrofonon keresztül, miközben fejhallgatón használom a gépet. Mint később kiderült, azonban nem azért, mert a hangszórón áthallatszik a mikrofonba a hang, ugyanis még KIKAPCSOLT (!) állapotban is ezt teszi. Egyszerűen szar a kábelezése.


Úgy tűnik, ez típushiba...

2014. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!