Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Laptopot szeretnék venni. Nap mint napos használatra kellene. Én abszolút laikus vagyok a témában. Ne legyen túl drága de megbízhatót szeretnék. olyan 120e-150e-ig. Segítsetek légyszi hogy mik azok a legfontosabb szempontok amit egy laptop vásárlásakor nézni kell, illetve hogy melyik az a márka ami elismert.

2012. aug. 1. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én az Emachines e725 szabványú laptopot ajánlom.Ismerősöm 3 évig használta minden nap és az aksija még most is bírja a 2 órát.Ha kellene egy ilyen akkor most eladó az enyém ami fél évig volt használva kb 2 szer egy héten.Írj ha kell!
2012. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dell N5110 egész jó gép. 3 év garancia van rá, ami azért nagy szó még mindig a gyártók között.


Mire használnád? Sima netezésre Office hazsnálatra, film nézésre ilyemikre itt egy:


[link]


Van kékben és pirosban is:

[link]

[link]


Vagy ha nem szeretnél csak 2 év garit van olcsóbban is N5050 régebbi modell. Én ragaszkodnék a garihoz.

2012. aug. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megbízható márkák a Lenovo, Toshiba, Samsung, Fujitsu (A Fujitsu Siemens gépek nem jók, de azt már nem gyártanak.), Dell (Inspironok nem a legjobbak, de a Vostro és a Latitude nagyon jók.), A HP Probook is jó, de a Pavilionok szerintem már nem annyira. A Sony gépekről pedig elég sok rosszat hallottam. Ha csak netezésre és filmnézésre kell gép, akkor egy integrált videokártyás gép elég. Ha viszont néha játszani is szeretnél egy két kisebb gépigényű játékkal, akkor egy dedikált videokártyás (AMD vagy Geforce) gépre van szükséged. Ha egy kicsit komolyabb játékokkal szeretnél játszani, akkor pedig egy GT630 vagy egy AMD HD7670 videokártyás gépet érdemes venni.


Általános mindennapi használatra én ezt ajánlom.


[link]


[link]


[link]


Ezeken már kisebb gépigényű játékok is elfutnak


[link]


[link]


[link]


Ebben a gépben processzor nem egy erőmű, de a videokártya notebookos viszonylatban elég jónak számít.


[link]


[link]


Ha csak netezésre és fimnézésre kell a laptop, akkor 130ezernél többet felesleges kiadni.

2012. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!