Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi ez a 0x00000124 hiba?

Mi ez a 0x00000124 hiba?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza meg nekem mi a fa**ért indul ujra a gépem mert már a tököm televan..

2012. júl. 30. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
bővebben! Mit csinálsz mikor újraindul? stb...
2012. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hardver-hiba. Lehet, hogy tönkrement valamelyik driver, telepítsd újra őket. Általában ír a kék halálnál egy dll-t is, hogy melyik sérült meg, abból lehet néha következtetni, hogy melyik hw okozza.

Bővebben: [link]

2012. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bővebben: Ma lett kb 6 órája újra húzva a gépem. Teljesen le lett formázva az egész. Skype és WOW megy (de akár milyen játékkal játszanék ez lenne..) és kék halál.. Van amikor csak netezek, böngészek stb. öszzeomlik az egész. utánna hang semmi recseg az egész programok esnek össze.. 64bes win7 van a gépemen, de gondolom ez kiderült a hiba üzenet elárulta.
2012. júl. 30. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
ati raedon videokártyád drivere f*s frissítsd
2012. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor is kiirhatja ha huzva van a géped. Illesztőprogtam ütközés is lehet még.
2012. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"ha huzva van a gépem" van olyan ha bekapcsolom magátol ugye bejelentkezik a skype és egyböl ujraindul :D
2012. aug. 1. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog. ha huzva van a géped akkor lehet hogy már pont elég annyi hogy ujrainduljon. Lépjél be a biosba és tegyed a beállitásokat gyárira. Ha igy is szaraxik akkor szerintem illesztőprogram lesz. végső esetbe megoldás uj windows. Ha utánna is szar lesz akkor hardver hiba. azon belül memória szerintem.
2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!