Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NVIDIA GeForce4 Ti 4200 With...

BeluDavid kérdése:

NVIDIA GeForce4 Ti 4200 With AGP8x Tv Out probléma!?

Figyelt kérdés

"Ősrégi" gépemben meghalt az ATI videokártyám és kaptam helyette egy nVIDIA GeForce4 Ti 4200 With AGP8x DDR 64MB típusú videokártyát. A régi karival rátudtam kötni simán a tv-re egy s-video kivezetéssel. A mostani karin is van ilyen kivezetés, de nem reagál arra, hogy rákötöttem a tv-re. Tettem rá nvidia vezérlőt, de az sem segített.

Ebben kérnék segítséget.

Előre is köszönöm.



2012. júl. 28. 22:42
 1/2 MaXXeGee ***** válasza:

Be is kell kapcsolni, hogy több monitoros megjelenítés, nem elég csak csatlakoztatni.

Nézd át az nVidia detonatort .. lesz benne ilyen beállítés h Windows asztal kiterjesztése erre a monitorra ..

2012. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a csatlakozó nem sima s-video, hanem egy nvidia sajátosság. Abba lehet beledugni egy olyan kábelt, aminek két kivezetés van a másik végén, egy s-video és egy kompozit.


[link]

2012. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!