Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router beállítás probléma?

Router beállítás probléma?

Figyelt kérdés

Üdv!

vettem egy tp-link wr1043nd router, beüzemeltem, első konfigurálásnál kérte a router pint-t , megadtam. Majd beállítottam amit kell : új login a routerbe, wpa..

Működik rendesen, minden eszközöm (laptop,mobil,asztaligép) tökéletesen csatlakozik.

A gond az , hogy van egy másik laptop amely csatlakozásnál nem csatlakozni akar hanem újra konfigurálni , mintha szűz router lenne. Kéri a pin-t , azt hogy már van wpa lesz*rja , ő akar megadatni velem új wpa-t. Majd mikor továbblépek (akár új wpa-val, akár wpa nélkül) gondolkozik egy 2percet majd kiírja, hogy nem sikerült lekérnie a beállításokat a routertől.

Ez mi?

Minek akar újra konfigurálni? miért nem csatlakozik , mint a többi hálózathoz és kéri a wpa kódot?



2012. júl. 28. 05:14
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Én nem kínlódnék ezzel a QSS PIN kérős dologgal a helyedben. Letiltanám a router webes felületén a QSS szolgáltatást és manuálisan állítanám be a titkosítást minden eszközön.

Ezzel a progival a QSS -hez hasonló erősségű WPA2 -es kulcsot tudsz generálni:

[link]


Minden további beállítást itt megtalálsz:

[link]

2012. júl. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen,valóban a qss zavart be :)
2012. júl. 28. 05:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!