Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen sűrűn kell cserélni...

Milyen sűrűn kell cserélni egy vezeték nélküli egérben az elemet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Használattól függ. Én kb napi 3-4 órát használom.

Van egy HP FHA-3510 egerem 1 db AA elem van benne, kb fél éve van meg, még nem cseréltem.

Van egy Microsoft intellimouse explorer 1.0A-m, ebben 2 db AA elem van, ebben kb 2 havonta kell cserélnem.

Az előbbi egyébként kikapcsolható(de nem szoktam), utóbbi nem, csak elem kivételével.

2012. júl. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ menyit használod, nálam egész napos használat mellett 2 napig bírja.


Érdemes hozzá akkumulátoros elemet venni, különben a gatyádat is ráfizeted az elemekre.

2012. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeptember óta használom az egeret ugyanazzal az elemmel ms-09 névre hallgat. [link]
2012. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem logitech és szinte egésznap használom, bír kb 2 hónapot
2012. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hogy milyen elemet használsz, a gagyi akár pár nap alatt megadja magát, egy normálissal 1-2 hónapig is bírja! De mindig legyen csereelemed!
2012. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!