Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen vezeték nélküli egeret...

Milyen vezeték nélküli egeret vegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Olyan 4-5 ezer forintot szánnék rá (maximum), ilyen árkategóriában keresgélek. De nem tudom melyik megbízható melyik nem. Esetleg tudnátok ajánlani néhányat?

2012. júl. 22. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kettőt tudom ajánlani.

[link]

[link]

2012. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bluetoothosat vegyél, mert bármelyik adapterrel tudod használni.
2012. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én megbántam a vezeték nélkülit és visszatértem a vezetékeshez.


A legváratlanabb pillanatokban kellett elemet cserélnem az egérben (meg a klaviatúrában is, mert azt is lecseréltem)!


Aki komolyabb játékra használja, az az egér sebessége miatt is a vezetékest ajánlja, nekem ezzel kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2012. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3. válaszadó, részben igazad van, a sebességet illetően, csak azért szeretnék vezeték nélkülit, mert a laptopomat TV-re kötve használtam idáig, csak elromlott a vezeték nélküli egerem (amit 2 éve használok) és kéne új. Egyébként ahhoz képest hogy ez egy olcsó darab volt, 2. gazdája ként 2 évig szolgált nálam.

Azért tettem fel ezt a kérdést itt, hátha valaki bedob egy olyan választ, hogy "(link) én ezt használom x ideje, minden szempontból nagyon jó, játékra is alkalmas" vagy valami hasonlót :)

2012. júl. 22. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!