Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jó vezeték nélküli...

Melyik a jó vezeték nélküli headset?

Figyelt kérdés

Számítógépbe kellene, lehetőleg jack dugós, a hatótávolsága legyen legalább 15-20 m de úgy, hogy tényleg lehessen használni a konyhában is, és ne legyen túl drága.


Csak az válaszoljon, akinek van tapasztalata. Én már 2 ilyennel befürödtem, az egyiknek a hangminősége borzalmas, a másik meg 8-10 méter távolságban már kihagy, akadozik. Nem akarok minden fajtát megvenni, mire rájövök, hogy melyik a jó (ha egyáltalán létezik olyan).


Ahhoz kéne, hogy amikor valakivel msn-en beszélek, ne kelljen a gép előtt ülni.


És ne legyen Bluetoothos, meg lehetőleg USB sem, mert nem akarok folyton mindenféle programokkal meg párosítással meg beállításokkal kínlódni. Legjobb lenne, ha jack-kel csatlakozna a jelenlegi vezetékes fejhallgató helyére.



2012. júl. 7. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vezeték nélküli, és jack dugós? Hogyan?
2012. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem nem bluetoothos, jack dugós vezeték nélküli headset kell?
2012. júl. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a Logitech oldalán nézem őket, de nem valami fényes a hatótávolság.... 10-12 métert írnak max pedig 32000 az egyik. Hát itt nézz körül esetleg [link] Azért durva... 50ezerért is írnak, gondolom az azért már sokkal jobb, bár lehet csak hangminőségben és távolságban nem. Egyszerűbb lenne egy wifis routert venned meg egy okos telefont és akkor lehet skypolni pl. rendesen, korlátok nélkül az egész lakásban.
2012. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1: Igen, van olyan, gondolom, a számítógép úgy érzékeli, mint ha egy sima vezetékes fejhallgató és mikrofon lenne bedugva, ezért ez volna a legegyzserűbb, mert akkor nem kell a gépet átállítgatni, beállítgatni, telepítgetni.


2. Igen, olyat szeretnék. Vany egy bluetoothos, de ahhoz előbb mindig el kell indítani egy szoftvert, ott kattintgatni, várni, párosítgatni. Pont az volna a lényeg, hogy csak felkapom, mint egy hagyományost, és használom.


3: köszi a linkeket, megnézem. A telefonos dolog azért nem jó, mert megint csak bonyolult, ott is vacakolni kell gondolom a mindenféle programok elindításával. A régi, vezetékes headset kényelmét szeretném visszakapni, csak vezeték nélküli verzióban.


Amit vettem, az egyébként nem lenne rossz: Trust GXT 16. 2.4 GHz-es, a hangja gyönyörű, digitális, bár USB-s, de két kattintással át lehet állítani a gépet. Viszont az a baja, hogy pont a konyháig tudom használni, ha oda belépek, már csak akadozva jön valami.


Talán még megpróbálom meghosszabbítani az adóegység kábelét, és közelebb vinni.

2012. júl. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!