Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fejhallgató választásnál mire...

Fejhallgató választásnál mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Nokia N95 telefonomhoz vettem egy Sony MDR-XD100 típusó fejhallgatót. A problémám, hogy alig hallani, nagyon halk. (szokásos probléma, a busz elnyomja a zenét, metrón pedig csak a megállóba hallok bármit is) De nem csak telefonnal, a gépre dugva, a TV-re dugva is. Szóval a kérdés az lenne, hogy milyen fejhallgató típusokat ajánlotok Nokia N95-höz, illetve mi az, amire a telefon szempontjából figyelni kell, hogy maximálisan ki tudjam használni a fejhallgató hangerejét?

Megjegyzem, esetemben az a lényeg, hogy minél hangosabb legyen. Másikj szempont, hogy kifele ne hallatszódjon, nem akarok senkit megbolondítani a buszon..

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 28. 01:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja igen, a harmadik fontos szempont, hogy erős basszus legyen benne. (beépített erősítős)

Egyszóval valami élvezhető minőségű terméket szeretnék, amivel élmény zenét hallgatni.

2012. júl. 28. 01:06
 2/4 anonim válasza:

Nokia X7, N9-nek a headaetje baromi brutalis jo!!!

Nem tudom sajnos a szamat, telefonrol vagyok. De hidd el, azert erdemes kideriteni!:)

2012. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annak a telónak a saját headset-je? Köszönöm, meglesem :)
2012. júl. 29. 12:38
 4/4 A kérdező kommentje:
De igazából nekem FEJ-hallgató kéne, nem ilyen fülbe dugós :/
2012. júl. 29. 12:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!