Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Amikor a mikrofonomat(fejhallgatós) bedugom a hátsópanelbe, akkor mindig működik. De amikor be akarom dugni az előlapiba, akkor nem működik, de csak a mikrofon nem működik. De miért?

2012. júl. 13. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
elromlott vagy nincs bekötve
2012. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most nézem a gépemet, és nincs bekötve, de nem is látom hogy honnan kéne jönnie annak a kis zsinórnak amit be kell kötni :/
2012. júl. 13. 16:54
 3/8 A kérdező kommentje:
ja, igen megtaláltam egy úgynevezett F_Audio panel vagy mi, és oda nem volt bedugva egy ilyen kis fekete valami, amire rá van írva hogy mic. De még most se tudom hogy hova dugjam. Hogy melyikbe a 10 közül
2012. júl. 13. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, ha nem vagy biztos a dolgodban akkor ne dugj semmit, sehová. Ilyenkor szokot a kis baj-ból, lenni a NAGY.
2012. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

most úgy van bedugva, hogy ügyebár így kell nézni őket: 12345

678910


és nekem olyan kábeleim vannak hogy phone r, phone l, mic, gnd. És ezeket hogy kell jól bekötni? a phone l, és a phone r, jól van bekötve. A GND-t és a MIC et hova kell? Fontos!

2012. júl. 13. 17:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Már késő már mindet kihúztam, de sikerült is bedugni mindet, csak azzal van a baj hogy, a mic-nek 2-enk kéne lennie. mert ügyebár 2 helye van. egyik left és a másik right. És nekem meg egy mic kábelem van, és ha azt bedugom az egyik helyre akkor bal szól, ha a másikra akkor pedig a jobb. Na ilyenkor mi a teendő?
2012. júl. 13. 18:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és még az hogy a GND-t hova kell dugni?
2012. júl. 13. 18:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Na a GND-nek már meg van a helye. Már csak a MIC(mikrofon)-nek kell.
2012. júl. 13. 18:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!