Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop a jobb, melyik...

Melyik laptop a jobb, melyik éri meg jobban szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

vagy:

[link]



2012. júl. 25. 11:15
1 2
 1/12 István62 válasza:
Én ACER ASPIRE-t használok már 2 éve, de megvagyok elégedve vele
2012. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Toshibát sztm. ne vegyél...
2012. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok már meg, de próbáljatok már meg a kérdésre válaszolni?Toshiba miért ne lenne jó?
2012. júl. 25. 11:33
 4/12 A kérdező kommentje:
? helyett felkiáltójel.
2012. júl. 25. 11:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Toshiba árban nagyon jó i5 el és 7670m el

laptop szalon megbizható hely

még interstore nem magyar cég és szokot panasz leni rá

az asus is jó de máshol is szokták árulni szóval keresgélj

árgépbe beirod hátha van jobb boltban is

netán ott laptopszalonon nincs?

aztán ritka de még szokot leni egész olcsón asus tól GT555m videokártyás is

az is jó lene játékra

2012. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, a Toshiba tényleg jó áron van, jó teljesítménnyel.
2012. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A HD7670-es VGA az jól tudom, hogy nem sokkal, de jobb a GT540-nél?
2012. júl. 25. 12:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Toshibával amikor eddig összeakadtam, csak a bajok voltak.


pl. USB aljzatot annyira egymás mellé tették, hogy az egyik gyak. használhatatlan

vagy Win7 telepítésnél a toshiba hdd driverét a win telepítőjébe nem integrálták - azaz nem ismerte fel a win, úgy kelett a telepítőbe belebuherálni...

vagy: annyira sz*r műanyag vackokból épített gép került a kezünk közé, hogy a gyártósorról(!!!) kikerült vadi új gépüket, amit ki akartunk rakni az árupolcra, kinyitáskor szó szerint a kezünkben vált ketté a monitor és a gépi része (nem vicc...!! ilyet azóta sem láttam... :-o) És nem feszegettük, nem durván nyitottuk...úgy mint máskor: két ujjal megfog, normálisan felnyit, és azzal a mozdulattal két halk pattanás, és szétesett az egész...

2012. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a Toshiba Satellite L850-13U és az

ASUS A53SD-SX402V között vacillálok, de szerintem a Toshiba lesz, mert ilyen ár/érték arányú notebookot keresve se találtam. Végig néztem vagy öt oldalt, és az ott felsorolt összes fajta laptopot de 160-170.000 Forint között nem találtam még egy ilyen jól összerakott gépet. Amúgy az Asus is egy korrekt gép, az is amit te mutattál, az is amit én, de viszont a tiédnél a CPU és a VGA is gyengébb míg az enyémnél csak a VGA. Szóval a Toshiba mellett döntenék, és fogok is! :)

2012. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez még kimaradt: Az Asusnak viszont sokkal jobbak a designei. Engem leginkább ez fogott meg ebben a márkában. :D
2012. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!