Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptophoz használt egér...

A laptophoz használt egér görgetéskor nem gördül hanem visszaugrik, nem megfelelően működik. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Mindig visszaugrik , egészen máshogy gördül mint ahogy kellene, pedig próbáltam állítgatni a vezérlőpultba az egérhez kapcsolódó beállításokat, de nem lett jobb.

Az egér nem hibás.

Hallottam róla, hogy lehet, hogy illesztő programra van szükség?

Milyen illesztő program? Honnan szerezzek?

A számítógép Asus, az egér Logic.


Köszönöm előre is!



2012. júl. 24. 10:38
 1/3 mr.repoz válasza:
Nem kell semmiféle driver hozzá, egyszerűen hibás. Ha van még rá garancia vagy megvan a blokk vidd vissza ahol vetted és kicserélik vagy az árának megfelelően választhatsz egy másikat.
2012. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van rá garancia akkor vidd vissza ezzel nem tudsz mit kezdeni egyszerűen hibás az egér, mint mr.repoz is mondta. Nekem is ugyanez volt a 20.000 Forintos egeremmel. Kétszer is, egyszer cserélték megint hibásat kaptam, most arra várok, hogy utalják a pénzem. :D
2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
próbálj meg egy másik egeret használni, ha így működik akkor biztos az egérrel van a gond.
2012. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!