Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy laptopot...

Szeretnék venni egy laptopot ami alkalmas nekem. Melyik lenne jó? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan laptopot ami egy szinten van vagy jobb mint egy asztali számítógép.Nekem már kb. 8 éve van ez a gépem és csúcs szuper de már unom és kezd romlani.Szoktam rajta sokat játszani különböző játékokkal elég sok van.

Szóval melyik lenne az a laptop ami nem túl drága,gyors,erős és elbír mindent?



2012. júl. 22. 14:02
 1/6 flr. ***** válasza:

"Szeretnék egy olyan laptopot ami egy szinten van vagy jobb mint egy asztali számítógép"

Egy P4esnél egy használt 50 ezres C2Dos notebook sokkal jobb..De ha azt nézzük hogy egy 150ezres desktop szintjén lévő notebook hát úgy 600e.Egyszerűbb ha megmondod mennyid van rá.Amúgy fontos a mobilitás?

2012. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"150ezres desktop szintjén lévő notebook hát úgy 600e"

Are you fucking kidding me?

Tessék itt van elég jó kis notebook, bár azt nem írtad, hogy milyen árkategóriában.

[link]

2012. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 flr. ***** válasza:
Ha úgy nézzük azaz i5t megüti egy asztali i3, a VGA meg egy 5570 teljesítményét.
2012. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben tényleg nem a legjobb a processzor, de azért nem olyan rossz... A videokártya meg elég erős van az 5770 szinten is bőven.
2012. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítségeket
2012. júl. 22. 16:45
 6/6 flr. ***** válasza:

dehogy van, főleg nem DDR3as memóval.

Asztaliból 165ből kijön egy x4es Phenom,HD7850 4GB RAMmal.

2012. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!