Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire jo ez a kütyü? Alkalmas...

Mire jo ez a kütyü? Alkalmas arra hogy bedugom a tetöantenna kábelét ( kör alaku ) és HDben nézzek bizonyos adokat?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 20. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, amennyiben a TV-d is tudja, akkor nézheted HD-ben azokat az adókat, amelyek éppen akkor HD-ben sugároznak (pl. M1, M2, Duna). Összesen kb. 7 műsort nézhetsz és 4 rádiót hallgathatsz.

Ez a szerkezet sajnos nem fogadja az előfizetői kártyát.

2012. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ!


És ha nem olyan TV-m van, ami tudja a HD-t (régi hagyományos), akkor van valami elönye ennek a kütyünek?

2012. máj. 20. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Van. Mégpedig, hogy később is tudod nézni ezeket az adókat, mikor majd teljesen megszűnik a földfelszíni analóg sugárzás. És a képminőség nem HD-ben is nagyon szép.
2012. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
OKé, köszönöm hogy idöt szántál rám! Üdv! :)
2012. máj. 20. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérlek, ennyit bármikor:)

(Esetleg a figyelmedbe ajánlanám még a Waitek HD95CX jelű set top boxát, ez alig valamivel kerül többe, nagyobb tudású és még kártyaolvasó is van benne. Én vettem ilyet, nagyon jó.)

[link]

2012. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
arra alkalmas hogy feltörd a volt szovjetunió atomreaktorát és génmanipulált kecskemacska vérhernyókat képezz ki
2012. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyanra nincs szükségem de köszi a tartalmas választ...
2012. máj. 21. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!