Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez milyen kékhalál hibaüzenet...

Ez milyen kékhalál hibaüzenet lehet?

Figyelt kérdés

XP-t akartam feltenni netezős gépre P4 2,4GHZ/512 de telepítés megszakadt és ezt a hibaüzenetet írta ki többször is

: [link]

Mi lehet a baj?



#kékhalál(L)
2012. júl. 21. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a telepítőlemez rossz, vagy a vinyó.
2012. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi , most kaptam egy ilyen üzenetet is :DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
2012. júl. 21. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a merevlemezre tippelek.

Próbáld meg formázni telepítés előtt, még akkor is ha már meg van formázva. Ha időd engedi, és nem több TB-os akkor ne Gyors formázást válassz, de először próbaképpen azt is választhatod.

2012. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cianidetil ***** válasza:

A probléma, hogy egy kernelfolyamat vagy driver olyan memóriaterületet próbál elérni, amihez nincs jogosultsága, vagy egy IRQL (interrupt request level) túl magas. Minden kernelfolyamat csak olyan másik folyamathoz férhet hozzá, aminek az IRQL-je azonos vagy kisebb, mint az övé. Talán a leggyakoribb hibaüzenet, és az a szép benne, hogy jóformán bármi okozhatja.

Ha az utóbbi időben került új hardver a gépbe, azt vedd ki. Ha nem volt ilyen,akkor jöhetnek a diagnosztikai programok, kezdd a memóriával!

2012. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!