Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia geforce 7025 videó...

Nvidia geforce 7025 videó kártyárol lenne kérdésem Hogy Bizonyos játékokat lebir e, mint pl World of warcraft?

Figyelt kérdés
Számítógépet rakok össze, csak kicsit húzósabbra jött ki az ára mint amit gondoltam, képzeltem. Igy Videókártyát kihagyom, elnapolom, később költenék rá, Addig meg szeretném rendelni a gépet és összeálítani üzemképes legyen, Arra lennék kiváncsi hogy ez az integrált videó kártya "nvidia geforce 7025"-val elfutnának e egy közép erőségű játékok mint Pl World of Warcraft, nem e tul gyenge esetleg a videókártya? mert Videókártya vásárlással várni szeretnék még mert sajnos kicsit húzósra jött ki a gép:S. Köszönöm szépen!
2012. júl. 20. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy melyik alaplapban találtad ezt az integrált VGA-t, de nem is akarom inkább megtudni..

Mennyid van gépre?

2012. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Procira és Memóriára, vinyóra megy el a sok, alaplap árábol kellet lefaragni.. de durván 50 et szánok, vinyó 4 gb ram dual proci az a drága, táp stb.. de mi a baj ezzel a integrált videóval, amugy egy asrock alaplap.
2012. júl. 20. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!