Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményteke erről az...

Mi a véleményteke erről az gép összeállításról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy GAMER gépet szeretnék összeállítani. Mivel nem vagyok annyira járta az ügyben én össze állítottam egyet- egy kis hiányossággal- és szeretném hogy ez ügyben véleményezzétek és javítsátok a hibáimat. Az lesz az utolsó gépem többet gépre max akkor költök ha elromlik valami.


A konfig a következő:


Processzor: Intel Core i5-2500K


Alaplap: Gigabyte z77x-D3H


Processzor-hűtő: Scythe Mugen 3


Memória: 2x Kingston 4GB hyperX Blu DDR3-1600


Videókártya: MSI N670GTX 2GB OC


Merevlemez: Egy 1 terrásat vagy félterrásat szeretnék lehetőleg Western Digital legyen.Erre szeretnék egy típust:)


SSD: Egy kicsi elég a rendszer alá kéne csak:)


Optikai egység: Samsung SH-222AB


Ház: Cooler Master Elite 431 Plus


Táp: Corsair Builder Series CX600 V2



Ez lenne az én összeállításom izgatottan várom a véleményeiteket.


2012. júl. 20. 14:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindegy.

Szerintem vagy a tiedből, vagy az enyémből válasszon a kérdező!

2012. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind kettőtök hasznos tanácsait, kiegészítéseit.


Akkor ezek alapján lementem a konfigot egy txt.-be és akkor mehet a melózás érte!

2012. júl. 21. 08:41
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért mielőtt megvennéd (feltéve, hogy nem 1 hónap alatt keresed meg rá a pénzt) írd ki még egyszer, mert lehet, hogy addigra lesznek olyan árváltoztatások, hogy hű. Vagy akármi más.
2012. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]

SSD is van benne ,egy gyors nagy tárhelyű vinyó stb...bár adat tárolásra jó lenne egy lassabb is így marad plusz pénzed amiből vehetsz tápnak egy Antec HGC-520-at(kb 18-20K) is akár.


"Játéknál elsődleges szempont a jó VGA"

Igaz, de egy HD 7870 is simán elég full HD-re, sőt. A HD 7950-re amúgy is szépen rámászik a 7870.


"FullHD-n a két VGA közt, max. ilyen 3-4 FPS, ami kb. a semmivel határos."

A skálázódás megmarad, kivéve ha a játék motorjának korlátozása el van érve.


" írd ki még egyszer, mert lehet, hogy addigra lesznek olyan árváltoztatások, hogy hű."

+1, hisz pl VGA-nál érkezik a GK106(APU-knál a Trinity), ki tudja milyen lesz(elképzelés van, de semmi biztos).

2012. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát most megnéztem 236ezer környékén van(nincs benne a házhoz szállítás.
2012. júl. 21. 12:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Házhoz szállítás legtöbb webshopnál egy ezresből megáll, de az iPon ingyen házhoz hozza az ilyen nagy árú rendeléseket.
2012. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
2 termék iponos( ram meg a táp)
2012. júl. 21. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!