Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez milyen konfigur...

Szerintetek ez milyen konfiguráció?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 20. 13:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Persze "szépnek nem szép" benne :P"

A H61-es lap + IB CPU tipikusan a Trabantba Ferrari motor esete.

2012. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"több Ati kártyám volt és mind szar volt."

Pontos ellenérv? Amúgy igaz, most egyedül a GK104 ami ajánlható(GTX 670/680) a többi nem a legjobb vétel. A GTX 550Ti-vel meg pont kinézted az egyik legnagyobb szart az nV-től.



"Ráadásul sem SLI-t, sem CrossfireX-t nem tud az alaplap, úgy meg nehéz lesz kétkártyás gépet összehozni vele"

Kibeszélt itt SLI/CFX-ről? Amúgy se értem mit vársz ilyesmit egy 17K-s laptól.


"H61-be szép lenne Ivy-t rakni."

A fenti H61-be miért is ne mehetne?


"A H61-es lap + IB CPU tipikusan a Trabantba Ferrari motor esete."

Miért is? Egy szorzózáras IB-hez miért ne lehetne jó ha az ember nem akar akkora felszereltségű deszkát?

Ha meg trabantba ferrari motor, legyen, de ha a trabant kaszni bírja akkor miért ne lehetne? Ennyi erővel SB-ből is hogy néz ne már ki benne egy i5 2500/i7 2600...


Amúgy kérdező Brosko gépe jó lesz.

2012. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom Hart, én abszolút nem tartom összeillő párosnak. Szakmai érvet igazából nem tudok hozni ellene, mert tény, hogy belemegy, működik meg minden. Csupán szimpátia kérdése, és a saját hülyeségem, hogy IB mellé csak H77. (vagy Z77, de olyan gépet még egyet sem csináltam.)
2012. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"H61-be szép lenne Ivy-t rakni."


Tudod én megnézem, hogy miről beszélek.

[link]


"A H61-es lap + IB CPU tipikusan a Trabantba Ferrari motor esete."


Ez meg erős túlzás.

2012. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Tudod én megnézem, hogy miről beszélek.

[link] Egy büdös szóval nem mondtam, hogy nem menne bele. Tudom, hogy támogatja, de előző kommentben leírtam az ezzel kapcsolatos dolgaimat.

2012. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Technikai szinten próbáltam én is megközelíteni, arány szinten én se tartom megfelelőnek. Persze milyen arány mellett hisz egy SB i3 mellé az mondjuk oké, de egy i7 mellé már az ember rázza a fejét. Maradjunk annyiba, hogy ízlések. Én magam például kivagyok attól amikor egy 200-300K-s gépbe az emberek a Chieftec CTG/FSP Hexa típusnál leragadnak. Mindenki azt mondja a táp a gép alapja, erre meg az első(na jó második) megbízhatóbb tápcsaládnál tovább nem mennek.


Amúgy 17K-ból ennél a foglalatnál maradva van jobb alaplap is.

2012. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!