Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DVD írás közben lefagy a gép!...

DVD írás közben lefagy a gép! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
DVD-R es cd re akartam írni filmeket nero val. elkezdem írni elmegy 1 % ig az idő megy de egyszerűen 10 perc után is 1% volt nem mozdul 1 kicsit sem és ha valahova kattintok akkor meg már úgy lefagy a gép hogy csak az újraindítás segít! több programmal is megpróbáltam írni ugyan ez a szitu! nem tudjátok mi lehet a probléma? válaszaitokat előre is köszönöm
2012. júl. 20. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy az íród ment tönkre, vagy a processzorod elképesztően gyenge.
2012. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
író kuka
2012. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a processzorom nem hiszem hogy gyenge hozzá mert én régen tudtam írni csak vettem a gépbe új videókártyát és akkor újra lett rakva a gép azóta csinálja amugy xp-m van! újratelepítés megoldaná a problémát?
2012. júl. 20. 08:13
 4/12 anonim ***** válasza:
minden driver fentvan a gépen ?
2012. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
most hogy így írod azt hiszem nem valami usb driver nincs fent mert az 1 ik ismerősöm adott 1 alaplapot csak még a cd-t kell tőle elkérnem am nem biztos hogy az a driver mert én nem nagyon értek hozzá! lehet ez a baj?
2012. júl. 20. 08:55
 6/12 A kérdező kommentje:
megnéztem eszközkezelőbe milyen driver nincs fent valamilyen SM Bus Controller meg az audio device pedig van hang csak gondolom netről szedtük és nem az alaplapi cd ről
2012. júl. 20. 09:04
 7/12 anonim ***** válasza:

SM Bus Controller ?

akkor az alaplapi chipset drivert kell feltelepíteni


ha megadod az alaplap tipusát

küldök linket ahonnan letudod tölteni

2012. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fatalyti f190-hd az alaplapom! amugy ez megoldaná a problémát?
2012. júl. 20. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
PONTOS ADATOK EZ IGY ZÉRÓ
2012. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sikerült felrakni a drivert de továbbra is ugyan ez a probléma nem hiszem el! nem hiszem hogy elromlott volna az író mivel mióta újra lett rakva az xp azóta ez a probléma ezelötti xp vel tudtam írni!
2012. júl. 22. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!