Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dvd, cd írás közben kb 6-8%nál...

Dvd, cd írás közben kb 6-8%nál a Nero hibát észlel és az írás leáll. A Nero újra telepitve. A dvd-író másik gépben kipróbálva jó. csatlakozó kábel jó. Az író firmware frissitve. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy másik író programot, Ashampoo Free-t. Bizonyos lemezeknél (gagyi) előfordult, hogy csak az Ashampoo-val tudtam megírni...logikátlannak tűnik, de így volt. Amikor a Nérót eltávolítottad, valami jó uninstall programmal csináltad...O&O Defrag, Revo Uninstaller pl?
2009. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Your Uninstaller-t akartam írni O&O helyett...:)
2009. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem én csináltam nem tudom milyen progival csinálták az unínnstallálást.próbáltam copy to dvd programmal azzal sem sikerül írni.Azt is tanácsolják ,hogy újra kellene telepiteni az operációs rendszert.De októberben volt telepitve.Ilyen hamar meghalna?Amugy semmi probléma a géppel.
2009. ápr. 19. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Profi eltávolító azért kell, hogy minden bejegyzést töröljön, mert sokszor megmaradnak a bejegyzések, és utána ismét hibásan fog működni a program, hiába volt reinstall. Tedd fel az Ashampoo Free-t, és próbálj vele írni. Amúgy milyen lemezt használsz.

Az Ashampoo-t könnyű telepíteni, és használni... [link]

2009. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
TDK,Verbatim lemezeket használok.Ma újra telepitették az xp-t ugyanaz a hiba.Csak most már kapom az üzenetet:ön valószinüleg szoftver hamísitás áldozatává vált.Ezt el lehet valahogy tüntetni?
2009. ápr. 20. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az Xp-vel van gond...sokszor volt téma>>> http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szoftver+ham..
2009. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!