Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hozzáértők! Mi a véleményetek...

Hozzáértők! Mi a véleményetek az alábbi gépről? Netezésre, zenehallgatásra, tanulásra kellene.

Figyelt kérdés

Használt/Új:

Új


Processzor, Mhz:

Core2Duo T5670 (1800/FSB800)


Memória, Mb:

2048 MB


HDD, Gb:

160 GB


Kijelző:

15,6" WXGA HD (1366x768)


Optikai meghajtó:

DVDRW +/- DL


Modem:

van


LAN:

10/100


USB:

2 db


Firewire:

van


Wireless LAN:

Wireless LAN A/B/G


Bluetooth:

van


Videokártya:

128 MB Intel GMA X3100 osztott


Op. rendszer:

Win Vista Home Basic HUN


Billentyűzet:

magyar


Egyéb portok:

VGA


Poz. eszköz:

Touch pad


Kártyaolvasó:

2 in 1


Akkumulátor:

4400 mAh (Li-ion)


Jótállás:

3 év


PCMCIA:

van



Ez egy Dell Vostro A860 M2V típus, 149.000Ft a laptop.hu-n. Szerintetek?


(Bónuszkérdés: ugye jól értelmezem, hogy tudnék vele wifi-re kapcsolódni?)


2009. júl. 14. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
játszani nem fogsz tudni rajta, Integrált kártyás gépet én nem vennék, és laptopot is csak második gépnek tartok (van egy Core2Quad asztalim, és egy A64 egymagos laptopom).
2009. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem drága.Az egy dolog,hogy nem tudsz rajta játszani,de a Vistához is gyenge.Ez mondjuk nem olyan nagy probléma,ki lehet cserélni xp-re.
2009. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Játszani nem szoktam, ez nem baj, meg van otthon asztali gép, ez nekem az egyetem miatt kellene. Elmondanád, hogy miért nem jó az integrált kártya, és honnan lehet tudni, hogy az van egy gépben? Köszi. :)
2009. júl. 14. 10:58
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben nézegetek még, és azt tapasztalom, hogy a Dell-nek ez még az olcsó kategóriája, pedig nekem a 150 ezer a nagyon max. érték, amit rá tudok szánni, és ebből még laptophátizsákot is szeretnék venni. :(


Úgyhogy azt hiszem, ez nem az én márkám, csakhát annyira vonzó az a 3 év garancia...



A Toshiba és a HP volt a két "tartalék" márka. Szerintetek ezek jó márkák?

2009. júl. 14. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Toshibáról tudom,hogy jó márka.Nekem acer notim van,és maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2009. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézzél körül itt! Én kis asztali gépet vettem tőlük, ahhoz is három év garanciát adtak.

[link]

2009. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!