Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan is működik ez a Wacom...

Hogyan is működik ez a Wacom rajztábla?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, hogy ha nincs rajta kijelző akkor honnan fogom tudni hogy a vonalat a monitoron majd hova húzza? Oda teszem az egeret a kezdőponthoz és aztán a táblán megadom neki az útvonalát?

[link]

Ez jó rajztábla?


2012. júl. 15. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pontosan ilyen van. :) Nekem teljes mértékben megérte, egy éve folyamatosan használom. Kicsit nehézkes ezt így leírni: Úgy működik, hogy van hozzá egy speciális "toll" , amit ha kb. 5-8 mm-re mozgatom a tábla felülete felett, érzékelni fogja, és amíg nem érintem hozzá szabadon mozgathatom az egeret vele. Szóval mint mikor a papír felett mozgatod a ceruzát,ez olyan. Először kicsit furcsa,hogy a monitorra kell nézni miközben rajzolsz, de nagyon hamar meg lehet szokni. Elég érthetetlenül írtam le, ha nem érted,akkor csak szólj, és megpróbálom érthetőbben elmagyarázni :)
2012. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :D
2012. júl. 16. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
A rajztáblával kapcsolatban: A Wacom a legjobb választás :)
2012. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!