Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a winchesternek?

Mi baja lehet a winchesternek?

Figyelt kérdés

Van egy 300 GB-os winchester (azt hiszem Samsung, SATA, de pontos típust hirtelen nem tudok). Az a baj vele, hogy egy idő után nem érzékeli se a BIOS, se Windows (7, 64 bit). Ha szétszedjük a gépet, újracsatlakoztatjuk, megint működik ideig-óráig. Mielőtt "elhalálozna", hol érzékeli a gép, hol nem. Van valami állandó megoldás a problémára esetleg? Elég bosszantó folyton szétszedegetni.

A kábel rendben, mert próbáltuk a többi winchesterrel.


Válaszokat előre is köszönöm!


2012. júl. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
esetleg bios frissítést kéne megpróbálni bár nem ajánlom mert csúnyán is elsülhet a dolog. ez pedig nagyon kábel gyanúsnak tűnik.
2012. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de mondjuk meg lehetne próbálni esetleg más gépbe hogy ott is ugyanazt csinálja-e, és akkor már van egy kis támpont hogy mi lehet a gond.
2012. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kábel lett próbálva többször, sőt cserélve is nem egyszer. Jelenleg olyan kábel van benne, ami először lát számítógépet belülről, mégis jelentkezett a gond.

A BIOS tavaly novemberbe lett frissítve processzor csere miatt, de már előtte is megvolt a probléma. (Meg őszintén akkor se szívesen nyúltam bele, csak muszáj volt.)

Ez már a végső elkeseredés mert a jóbarátom (google) nem igazán tudott segíteni, legalábbis én nem találtam semmi hasznosat.

2012. júl. 14. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy simán csak tényleg szar a winyó.
2012. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hard disk Sentinelt felrakod, az pedig néhány információt megjelenít a winchestereddel kapcsolatban. pl: kondícióját.. stb
2012. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!