Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lehet a külső winchest...

Mi baja lehet a külső winchesternek? Nem kapcsol be!

Figyelt kérdés
Samsung G3 Station 1.5TB,a tápkábelt kicseréltem,tehát nem az a baja,a számítógépről mindig rendesen le volt választva..Tegnap este egyszerűen nem kapcsolt be..Mi lehet..?
2012. febr. 19. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott menni hosszabb kábellal ! Egyébként a leválasztás csak az adatvesztés elkerülése végett van . Attól nem lesz hosszabb életű a winchid , ha mindig leválasztod ! Ahogy kihúzod a fej parkolópályára ugrik még fordulatvesztés előtt . Semmi baja nem lesz .
2012. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké,de akkor vajon mi lehet? Ha esetleg elektronikai probléma,az adatok megmenthetőek vajon..?1.5TB és tele van..Vagy volt..:(
2012. febr. 19. 11:03
 3/4 zsuzsazee válasza:

szia kiakadtam most egy cseppet mert nekem ugyanilyen winyom van és ugyanez a baja eddig működött rendesen most meg nem kap áramot vagy mi nem kapcsol be és nekem is van rajta egy csomó cucc-én szeptemberben vettem igy az enyém még garanciális de az adatokért ne vállalnak felelősséget!!

fogalmam sincs mit tegyek nincs 100ezrem az adatokat lementetni ráadásul ha hozzányúlnak elveszítem a garanciáját!!én is azt hittem hogy kábel hibája van de hiába cseréltem ki nem jó.Auchanba vettem-ott dolgozó lévén..

2012. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is garanciális még,ma viszik el nekem Bp-re a szervízbe.Reménykedek,de ez nem túl bíztató,hogy az adatoknak valószínűleg annyi..
2012. febr. 22. 11:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!