Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy gépet összerak nekem...

Egy gépet összerak nekem valaki? Főképp játékra, kép és videószerkesztésre használnám. Monitort már kiválasztottam hozzá (AOC 22" F22S). Min 100k, max 200k legyen.

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Alaplap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

SSD:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]


201.290 Ft

2012. júl. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ssd minek de őszintén? :D
2012. júl. 14. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:
ssd szerintem sem fontos. A temp mappát és a lapozófájlt ramdrive-ra is lehet tenni, csak egy ötlet. Én csak letöltésekhez használom.
2012. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán azért mert sokkal többet dob a rendszer sebességén mint bármi más. Ha kérdezni kell szerintem te sem ültél még SSD-s gép előtt :)

De ha nem kell ki lehet húzni. Én tuti benne hagynám ha magamnak raknám össze.

2012. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ricky B válasza:
Így elolvasva ez kőkemény konfig, és amit az SSD-ről tudok (bár még nem használtam) én is benne hagynám és arról futna a rendszer... Remek lista!
2012. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az ssd még felesleges pénzkidobás. 20 ezerért már vehetsz 1terás vinyót is ami sokkal jobb :) engem nem az érdekel hogy hány másodperc alatt tölt be a windows, hanem hogy tudjak játszani meg képeket szerkeszteni, introkat csinálni stb :) ahhoz meg proci,ram és videókártya kell :D ssd-re nincs szükségem :D amúgy igen, eléggé jól össze lett rakva, köszönöm :) pár dolgot változtatok, és meg is van 200ből monitorral együtt: D
2012. júl. 15. 10:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!