Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár napja bedöglött a videókár...

Pár napja bedöglött a videókártyám. Nagyon sok típust megnéztem már interneten és egyet kiválasztottam. Mit gondoltok erről? Jó választás?

Figyelt kérdés
[link]
2009. aug. 13. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó kártya, mert passzív hűtése van és így legalább nem hangos. Szerintem inkább ez mint egy X300...
2009. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha 20.000 alatt akarsz lehet hogy jó kártya...bár annyira nem ismerem. viszont az előttem szólónak mondanám, hogy lehet hogy halk, de szarul hűtenek az ilyenek...nekem régen egy geforce 6200ám volt, 128mb rammal,memoria órajel a fele nem volt sőt... és még igy is játékok közben (minimumon) mert jobbat nem birt, eleinte 60, aztán 70, majd 80-86fok között ugrált a hőmérséklet. a kérdezőnek: ha venni akarsz kb ennyi pénzért videokarit, akkor mindenféleképpen venilátorosat vegyél.
2009. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18.30as válaszoló vagyok!

én inkább 20.000alatt ezt a kártyát venném meg. Szerintem ez fasza kis kártya ennyiért: [link]

2009. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!