Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok mondani ps3 vásárlás...

Tudnátok mondani ps3 vásárlás melletti érveket?

Figyelt kérdés
Vennék egy ps3-t saját pénzből, csak a szüleim nem igazán örülnek az ötletnek.Én olyanokkal próbálom meggyőzni őket hogy nem kell fejleszteni mint a Pc-t.
2012. júl. 11. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás.Megveszed 60-ért, egy játék 10 ezer.10 játk után 160 ezerénél tartasz, amiből már elég jó gépeet lehet összerakni.Én a Pc-re szavazok.:D
2012. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: A játékok nem 10, hanem 16 körül vannak viszont lehet tradelni őket. Meg használtat is vehetsz (A játékot ugye PC-n is szokás megvenni :))

2: Van rá sok exluziv játék amik nagyon jók

3: Az xBoxxal ellentétben ingyenes multis lehetőségek és ingyenes PSN

Ennyi, én amúgy most nem vennék konzolt, erre az 1-2 évre, mert utána jönnie kell egy generáció váltásnak.

2012. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudok szerezni 40-ért 2 karral és 3 játékkal, és én az exclusivokkal játszanék mint a God of War vagy az LBP, Uncharted, amik nem jöttek pc-re.
2012. júl. 11. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen érv van mellette.A Metal Gear Solid.Amúgy inkább Xbox.Azt ki lehet nyitni.
2012. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SnakeDoc ***** válasza:

Ha van hozzá monitorod, vagy jó TV-d hajrá. 40-ért megéri.


A szüleidet nézve, meg attól függ mire kell nekik. Nem mindegy hogy munka van a háttérben vagy csak szórakozás.


A PC manapság a legsokoldalúbb eszköz az emberek körében. Játékok terén is szerintem vezető szerepe van. Én azért állok mellette, mert nem csak játszhatok vele, hanem írhatok szöveget, nyomtathatok, szkennelhetek, ha olyan kedvem van akkor épp videót szerkeszthetek, na meg az internet is sokoldalúbb, mint PS3-on.


Ha te csak játszani akarsz a jövőben, vedd meg a ps3-at. Ha viszont szeretnél sokoldalúbban orientálódni, ami szerintem egy középiskola, fősuli, egyetem felé már igencsak szükségessé válik...

...akkor gépfejlesztés.

Mindkettő mellett van érv, de szerintem a számítógép a mai világban már-már szükséges.

És szerintem jó játékok jönnek ki gépre is.

2012. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!