Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha újratelepítem a windowsom...

Ha újratelepítem a windowsom alaplapcsere miatt akkor a D ről is elvesznek a cuccok, vagy használhatatlanná válnak? Ha igen akkor úgy nem történik meg ez hogyha 1 új winchestert rakok be főnek?

Figyelt kérdés
érdekelne rá a válasz sürgősen..
2012. júl. 10. 16:04
 1/4 MaXXeGee ***** válasza:
Ha a D-meghajtóra nem telepítettél programokat, akkor gyakorlatilag semminek a működését nem befolyásolja az újratelepítés. Tehát a D meghajtón minden ugyanolyan lesz és ugyanúgy, ahogy a másik rendszeren volt.
2012. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos amikor telepítesz valamit az "belepiszkál"

a windows-ba mert csak így tud működni.

Ha az "opi" változik ez a "piszkálás" elveszik így az ott lévő programok gajra mennek ( és még törölni is elég nehéz a

szemetüket. A sima fájlok nem sérülnek ha a vinchestert nem piszkálod.

2012. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azaz ha 1 új winchesterre telepítem a windowsot és mellé beteszem a mostanit akkor a programok müködni fognak?
2012. júl. 10. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fognak, mert azokat a régi windows alá telepítetted...
2012. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!