Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Ati radeon hd7850-es...

Az Ati radeon hd7850-es videokarim vinné a driver san fransiscót?

Figyelt kérdés
Shader 4.0-át kér nem tom tudja e ezt a videokarim?
2012. júl. 10. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen videokártyám lenne... persze hogy vinné. full hd-ben max beállításokkal.
2012. júl. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

je köszi

amúgy a gépet nemrég kaptam

2012. júl. 10. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:
5.0 tud a kártya dx11-ben fullhd-n maxon vinné! atyaég ilyen gépet kapsz és azt se tudod hogy minden gém maxon megy? XD
2012. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha egy gagyi gépbe rakod akkor eszélytelen hogy vigye, nem elég a GPU-nak jónak lennie :D
2012. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lol... az 5670em viszi full hd ba, hogy ne vinné ? :D
2012. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
talán low-on elmegy xD
2012. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kösz

és hol tudom ezt beszerezni,,,a játékot?

2012. júl. 10. 16:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Elmondom miden hol ahol gépigénnyel kapcsolatos kérdés van. Nézd meg a gyártók honlapján az alkatrészek tulajdonságait. Itt regisztrálsz: www.gepigeny.hu beirod az adatokat és jó pontosággal meghatározza hogy mi megy el és hogyan. Illetve ha nem akarsz vagy nem tudsz itt regisztrálni (mondjuk mert nem érted mi az a GPU órajel vagy valami) akkor telepítsd a javát és menny fel ide. Itt keresd ki a játékot és elmondja hogy elmegy-e. [link]

Remélem tudtam segíteni, a játékot amúgy meg szerintem bármelyik nagyobb áruházban betudod szerezni ;)

2012. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akár a hozzád legközelebb eső videojátékboltban is be tudod szerezni. Esetleg megrendeled Interneten keresztül.
2012. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!