Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus x53ke driver?!?!?!...

Asus x53ke driver?!?!?! alaplap:asus f3ke

Figyelt kérdés

Nos feldobtam win 7 et a laptopra persze a hivatalos oldalon csak vista ra van driver...

Különféle driver megtaláló progikkal találtam már drivereket de pl most olyan halk a mikrofon hogy az hihetetlen szerintem fel kéne tenni hozzá a driverjét de persze NEM TALÁLOM MI A HANGKÁRTYA NEVE :@

HELP



#Asus #x53k
2012. júl. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
tedd rá a vistásat,általában azzalis működnek. az én win7-emen xp-s hang driver van és teljesen jó.
2012. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leszedtem fel se ismerte...

Pedig elég sürgős lenne.

2012. júl. 9. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mai laptop ez így nincs windows 7 hez támogatás

amugy 32 bit es windows 7 re 32 bit es vista drivert kel probálni 64 re pedig 64 et

Amugy probáld eszközkezelöben frisiteni

vagy windows updateban

mást nemtudsz csak azt hogy vistát teszel rá de ilyen gépre azt teni sok értelme nincs nem mintha az egész laptopnak lene valami értelme is mivel furcsa hogy xp s támogatás sincs már asus oldalán pedig elég régi hogy lehetne hozá

2012. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is furcsállóm eléggé, eszközkezelőben nem is mutatja hogy nem is érzékeli a drivert hogy nem jól működik..
2012. júl. 10. 00:03
 5/5 anonim válasza:

Emlekszem annak idejen en is kerestem drivereket, de rajottem felesleges, win7 mindent felismert gyakorlatilag.


Az hogy a mikrofon halk nem hinnen hogy driver fuggo, de meger egy probat. (Csak zarojelben kerdezem hogy a mikrofon erositest bekapcsoltad?)


Szoval legjobb emlekezetem szerint Realtek ALC nevezetu hangkartya van benne. Pontosan nem emlekszem a nevere, $talatam par drivert belinkelem neked: (en a legelsore tippelnek)



[link]


[link]


[link]



Javaslom ha nincs valtozas tedd fel a kerdest pcforum.hu-n

2012. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!