Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Javíthatatlan pendrive-ot...

Nandee96 kérdése:

Javíthatatlan pendrive-ot minek küldenek szervizbe 2 hétre?

Figyelt kérdés

Januárban vettem egy pendrive-ot. Ma reggelre meghibásodott-írásvédett lett. Bevittem az üzletbe garanciával, nézegették egy fél óráig, de meg se lehetett nyitni a meghajtót. Azt mondták, hogy ezt szervizbe küldik 2 hétre javításra. Minden ismerősöm szerint javíthatatlan, és pendrive-ot nem is javítanak ilyen esetben.

Mi a véleményetek? Kérhetném esetleg a cserét?


2012. júl. 9. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem javítható, de erről a szervíznek kell kiállítania egy papírt, a boltban ezt nem mondhatják ki ránézésre. És gondolom azért két hét, mert nem ez az egyetlen munkájuk ott. Szóval lesz egy papírod, hogy kuka, és majd akkor kapsz helyette vadi újat.
2012. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
100%

érdekes, velem volt ugyanilyen eset, de a fickó rádugta a bolti gépre, felmérte mi a szitu, és rögtön adott egy másikat.

amúgy valószínűleg az van amit az első válaszadó írt, csak gondoltam érdekességként megemlítem, hogy néha máshogy is megy a dolog.

2012. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, megteheti, hogy simán kicseréli, csak gondolom ez nem kötelező. Ha rossz napja van, vagy szigorú a főnök, akkor megjáratja egy kicsit a kütyüt. :)
2012. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszamentem megkérdezni a cserét és azt mondták, hogy nem cserélheti ki, mert akkor neki nem térítik meg az árát.
2012. júl. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!