Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive formázástól tönkremehet?

Pendrive formázástól tönkremehet?

Figyelt kérdés

Nagy fájl másolásához (ISO) NTSF-re formáztam az új 16Gb pendive-t. Talán 3x használtam, azóta a Totalcommanderben látszik ugyan de azt írja ki: Nincs ilyen meghajtó.

A Lemezkezelés-ben is látszik Üres-nek jelölve de semmire nem reagál.

Amíg használtam, két hétig jól működött. Mi okozhatta a hibát, csak nem az NTSF formázás?

Megköszönöm a válaszokat!



2012. júl. 4. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól nem mehet tönkre, de ha attól is volt, akkor sincs gond, mert visszaviszed és kicserélik. A formázást bírnia kell, akármilyen is...
2012. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NTFS formázás* Sok minden lehet a hiba oka. Lehet,hogy sérült bent valami avgy a flash emmoria elszallt... Vidd vissza garia, 95% hogy cserélik/javíthják:)


Ice

2012. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Valójában megszívattak a garanciával. Amikor vettem azt mondták a komputerükben levő cím, számla alapján jár a garancia. Amikor 3 hónap után reklamáltam, kérték a számlát ami nem is volt csak egy összegző.

Most vettem egy 32 gigást. Amikor másoltam róla áthelyezéssel, a 8 gigából ötöt sikerült. Három giga adat elszállt. Először kiírta, hogy nincs rajta semmi és RAW formátumú NTSF helyett. Most sikerült FAT32-re formázni, működik. Ezért tettem fel a kérdést.

2012. júl. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!