Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyik gyártót részesítitek...

Ti melyik gyártót részesítitek előnyben VGA vásárlása esetén?

Figyelt kérdés
Asus, MSI, Gigabyte, Palit, EVGA, Gainward stb....
2012. júl. 8. 13:43
1 2
 1/18 MaXXeGee ***** válasza:

Ide csak saját tapasztalat alapú véleményeket fogsz kapni.

Én az MSI cuccokat részesítem előnyben, nem csak vga kártya tekintetében :)

2012. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Pont a saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi VGA vásárlás előtt vagyok és nem tudok dönteni melyik legyen :)
2012. júl. 8. 13:50
 3/18 anonim ***** válasza:
Inkább azt írd le, hogy KONKRÉTAN melyik VGA-kat nézegeted.
2012. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Asus és Msi ... az msi kártyám 6 évet birt ki , az Asus oylan fél éve van meg , de eddig nagyon jo. De a gigabytet nem ajánlom.
2012. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Gigát én sem ajánlom. Eddig Asus, Sapphire és Giga kártyim voltak, a Sapphire-ok mind jók voltak, most is olyanom van, az Asus-ok is jók voltak, a Giga megdöglött...
2012. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam konkrét típust mert akkor mindenki azzal kezdi, hogy ajánl helyette másikat :)
2012. júl. 8. 14:05
 7/18 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdésem lenne, hogy érdemes gyárilag húzott karit venni vagy fölösleges?
2012. júl. 8. 14:06
 8/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akkor ajánlanánk helyette másikat, ha te valami szart néztél ki ami helyett van jobb is hasonló áron.

De te tudod, nem az én pénzem.

2012. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 flr. ***** válasza:
Sapphire,MSI,EVGA.
2012. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha referencia kártyáról van szó, akkor teljesen mindegy, mert csak a matrica más rajtuk, ha egyedi kártyáról beszélünk, akkor már vannak különbségek, Én általában ilyenkor a ráhelyezett hűtő után ítélkezem (legyen jó hűtési teljesítményű és halk). Az hogy milyen márkájú a jó, azt nehéz megmondani, valószínűleg mindegyiknek vannak/voltak gyengébb meg jobban sikerült szériái és itt az egyéni tapasztalatok nem számítanak (inkább azt kéne megfigyelni, hogy pl 1000 eladott termékből milyen arányban hullottak el egyes modellek).

Én szeretem a Sapphire-t, de az elmúlt 12 évben 2 Sapphire kártya is meghalt már nálunk (9600 Atlantis, HD4670), Asus és Giga kártyákkal (Asus 9550, HD2600XT, 8600GT illetve Gigabyte 7600GT, HD3850 és HD4670) nem voltak gondok, hosszú időt szolgáltak (illetve még mennek ma is), MSI-ből is két karival találkoztam, az egyikkel stabilitási gondjaim voltak (9250 és 6600GT AGP), Gainward-ból egy volt, ami lehúzott szépen 3-4 évet, de megmakkant (8800GTS-512), az Inno3D-k is bírták szépen (Geforce 2 MX400, FX-5200), most másfél éve szépen teljesít a VTX3D is (HD5750, HD6850). Legtöbbször nincs nagy gond a kártyákkal/márkákkal a fentiek közül amivel én személy szerint kicsit elégedetlen voltam az az MSI 6600GT, Sapphire HD4670, Sapphire Radeon 9600 Atlantis, Club 3D Radeon 9550.

DE mint írtam az ilyen egyéni esetekre nem feltétlenül kell hagyatkozni, mert lehet, hogy valakinek elszállt egy karija és az összes fórumon ócsárolja, miközben másik ezer embernél hiba nélkül megy egy ugyanolyan és nem panaszkodnak, így nem is írogatnak róla. Talán egy PC szervízben dolgozónak nagyobb rálátása van az ilyenekre.

2012. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!