Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket inkább?

Melyiket inkább?

Figyelt kérdés

A kérdés a következő:

NVIDIA GEFORCE GT520 2048MB

vagy

NVIDIA GEFORCE GT210 1024MB

a jobb?


Tudom nagyon jól, hogy szar mind a 2, meg hogy gyenge, de korrekt megindokolt válasz érdekelne, hogy melyik a jobb szerintetek.

És aztis elárulom, hogy játszani fogok ezen videókártyák egyikével. Nemkell megrémülni, nemvagyok egy HD függő játékos, leginkább Counter Strike 1.6-ozni fogok, de azért néha jó lenne belekóstolni jobb játékokba is.

Köszi előre is!


2012. júl. 7. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább a GT520. de felejtsd el hogy ezekkel fogsz játszani a mai játékokkal normálisan. még minimumon is rossz lesz.
2012. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jójó, azon nemparázok :D

De nagyjából ilyen vas lesz alatta, hogy:

6 giga DDR3 ram

AMD Phenom 4 magos, magonként 2.6 GHZ /Cache-ről nemtudok semmit/

na meg a videó kártyák egyike.

2012. júl. 7. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem megérdemelne egy jobb videókarit.
2012. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet igazad van. köszönöm!
2012. júl. 7. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még gyüjtögess egy kicsit 10-20 ezer forint között már egész normális alsó-közép kategóriás kártyákat lehet kapni (legalábis AMD fronton), ezeket inkább hanyagold.
2012. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!