Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a ház milyen?

Ez a ház milyen?

Figyelt kérdés

erről lenen szó: [link]

Ez a konfig lenne benne: [link] Pár ismerősöm azt mondta jó lesz bele de ma 1 azt mondta hogy ez a ház nem jó... miért mondhatta ezt??Talán a szellőzés ??ha tényleg nem jó írjatok hasonló árú házakat aminek jobb a szellőzése és hasonlóan jól néz ki :D köszi



2012. júl. 3. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
azért nem jó, mert valószínűleg spóroltak a ház anyagából, sajnos az én házammal is így van ( cooler master elite 430), jónak tűnik, de nagyon hamar átmelegszik az a vékonyka lemez. én azt mondom hogy thermaltake element T házat vegyél ha jó szellőzést akarsz, és támogasd meg pár db. ventillátorral
2012. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 flr. ***** válasza:
Tápnak Chieftec CTG 400 és akkor belefér mondjuk egy Sharkoon Vaya Value Black vagy egy CM Elite 431 Plus
2012. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2012. júl. 3. 17:36
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] ez a 2 közül valamelyik ??
2012. júl. 3. 17:38
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem akkor ez lesz : [link]
2012. júl. 3. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!