Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem osztja ki a router...

Miért nem osztja ki a router a DNS címet?

Figyelt kérdés
Van egy TP-Link TL-R460-as routerem. Annyi a sztori,hogy modemmel van net ha rádugom a routert nincs. Megnyitottam a 192.168.1.1-es oldalt bedugom a modemet van ip meg minden csak a DNS-t nem kapok és semmilyen oldal nem jön be. Valaki valami ötlet? 2napja ezzel szenvedek.
2012. júl. 2. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szereztem két tükröt és megnéztem, hátha a hátamra van írva, hogy milyen net előfizetésed van, de sajnos nincs. Kénytelen leszel megmondani.
2012. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Invitel. Ilyen modemes, kábelről jön a net. Ennyit tudok:/
2012. júl. 2. 23:08
 3/5 Panda Péter ***** válasza:
eddig működött a routerrel a net, vagy ez egy új szerzemény? talán tolhatnál a router-nek egy hardware-resetet.
2012. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig működött, csak kihúztam a tápegységet a dugaszból aztán egy olyan 2perc múlva vissza és azóta elment. Ez a harmadik nap,hogy nem jó a router. Reset már volt mindenhogy..lehet hogy nem is a dns a gond de minden más kioszt csak azt nem.
2012. júl. 3. 12:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Az történik,hogy felmek a 192.168.1.1-es oldalra úgy behozza,ha nincs rádugva a modem a routerre. Bent vagyok, a modemet kikapcsolom a netet bedugom a WANba van IP meg minden csak DNS nincs aztán elindítom a modemet ás az oldal is elmegy meg semmi más se jön be.
2012. júl. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!