Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyiért van ennél jobb laptop?

Ennyiért van ennél jobb laptop?

Figyelt kérdés

És szerintetek megéri?

Szerintem meg, mert hát i5 + Radeon 7670M + 6GB ram azért nem rossm, de azért kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is :)

[link]



2012. júl. 1. 16:04
 1/5 A kérdező kommentje:
*rossz
2012. júl. 1. 16:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Megéri az árát. Árához mérten jó a teljesítménye és a Toshiba megbízható márka.


Én ezt találtam hasonló áron, de az ebben levő GT520 vga gyengébb mint a AMD Radeon HD 7670M.


[link]

2012. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt még hozzátenném, hogy az AMD Radeon 7670M 2GB sem egy erős vga!
2012. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És szerinted megéri a kicsivel jobb videokártya a +15.000FT-t? 1 Játék van amit játszom Battlefield Play4Free de azt a nővérem laptopja is vitte pedig abban Pentium Dulacore 2.1GHz van + Geforce gt520. Ha meg valamit nagyon játszani szeretnék pedig nem vagyok az a gamer gyerek akkor meg itt van az asztalim.
2012. júl. 2. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem használod ki, akkor felesleges plusz 15ezret egy jobb videokártyás gépre költeni.
2012. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!