Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha ATI Kártyám van, mi a...

Ha ATI Kártyám van, mi a tökömért van a gépen NVidia PhysX?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam hogy csak az nvidiákat támogatja..
2012. júl. 1. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd az nVidiát, azok a mosógépre is ráerőltetik a fos licenceiket.
2012. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van olyan program, ami használja ( legalábbis igényli a jelenlétét). Nem tudom melyik játék nekem is csak így volt hajlandó elindulni, habár az én gépem sem látott soha Nvidia kártyát.
2012. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Metro 2033 pl ha fentvan kevesebbszer fagy... (Bár nemtom miért...)
2012. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az nV egy időben megvette a fejlesztőket így azok a játékok elindulni sem hajlandók telepített PhysX nélkül, függetlenül a hardveres támogatástól.
2012. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Metro 2033 pl ha fentvan kevesebbszer fagy..."


Nekem el sem indult nélküle...

2012. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoftveresen emulálja a PhysiX et

amd nek is van egy ilyen fizikai driverje csak azt ugy látszik nem használják játékok még igazán vagy titokban használják mivel nem igen halok róla igy még nevét se tudom csak hogy van

2012. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző:

Az AMD az Intellel kooperációban a Havokot támogatja.

2012. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyannyira titkos, hogy sokkal több játék használ AMD/intel féle Havokot, mint amennyi a szutyok Physixet. Csak néhány példa:


Star Wars- Force Unleashed, Witcher 2, Uncharted, LA Noire, Just Cause, Killzone, Elder Scrolls- Skyrim, Bioshock, Assassin's Creed.


Amúgy ha a Bullet motor beindul, a nyakamat rá, hogy az összes többi fizikus motor eltűnik a süllyesztőben.

2012. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!