Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 1TB-os winyó két particiór...

Egy 1TB-os winyó két particióra osztva jól működhet?

Figyelt kérdés

Jelenleg két winyó van a gépembe de, kicsik is meg így jobban melegítik a gépet...azt tervezem hogy veszek 1 ilyen winyót [link]


és ketté osztom 300giga a op. rendszer és telepített dolgok és 700 giga filmek ,zenék,játékok.

Ez így jó?



2012. jún. 30. 09:31
1 2
 11/13 lindmayer ***** válasza:
csak annyi a különbség az utólagos particionálás és a telepítés közbenivel, hogy ha a telepítés közben nem figyelsz a partíciókra, akkor rögtön az egész merevlemezt fölhasználja a rendszernek, és azt utólag kell neked zsugorítanod(a hetesnél ez nem probléma, van rá beépített alkalmazás)
2012. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lesz a HDD-vel de jobb inkább az Op. rendszert egy kisebb HDD-én külön tartani:-)

Segate Barracudaval olcsóbban kijönnél szerintem!! 15000Ft

2012. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#9: Azért választom az utólagos partícionálást, mert nekem a Win telepítője rontotta el már a partícionálást, aminek a vége egy újboli Win újratelepítés lett. Amúgy meg szerintem egyszerűbb progival csinálni!
2012. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!