Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lapot érdemes venni ez...

Milyen lapot érdemes venni ez a konfig mellé?

Figyelt kérdés
Proci: AMD FX-4100 VGA:ati radeon hd7770 azt szeretném kérdezni hogy a 7770 oc mit jenet hogy oc mert nélztem teszteket de ott volt OC és sokkal jobb teljesitménye volt még a hd6850-et is verte RAM: 6gb 1600mhz-es HDD: samsung 160gb nekem elég azt aakrom még kérdezni ha veszek egy 30gb-os ssd-t akkor arra telepitve menne a oprendszer igy gyoprsabb lene másolás fájl kibontás vagy mindent a vinyora kéne ehez vagy csak a oprendszer gyorsabb bootolása meg alkalmazás inditás HELP!! táp gigabyte 420w de mindenképpen csere lesz egy FPS HEXA 500W-ra, köszi előre is olyan 20 alatt gondolkozom mert visszi pénzt a VGA de olcsob is leht de ho9gy vigye crysist 1,2 BF3 MW3 GTA4 az elég amonitorom egy 19 " 1300*768 felbontásu szoval max ekora felbontással tudok játszani de ilyen gép mellett és ekora felbontás mellett simán minden mehet very hign-on szerintem?
2012. jún. 29. 13:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs FSP nem fps már jáccani akarok xDD
2012. jún. 29. 14:10
 2/10 anonim ***** válasza:

Gigabyte táp türhetö nem kel cserélni

amiket irsz azok nem fogasztanak sokat

2012. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem azonnal gondoltam csak ha lesz fölös pénzem ami elég ritka manapság
2012. jún. 29. 14:19
 4/10 A kérdező kommentje:
olvastam hogy a 6gb ram nem kompatibilis a windows 7 32bites verziojával nekem 64bites van igy 8gb os és 4gb os rammla müködik vagyis a csapjak hozzá +2gb ramot nem lene gond mert én is 8gb ra gondoltam aze lején csak feleslegesnek éreztem
2012. jún. 29. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:

6GB nál 3 modul van alaplapban és igy dual chanel nem érvényesül

ezért jó KIT ben a ram

2x 2GB vagy 2x 4GB

(és nem 3x 2GB)

de nagy jelentösége amugy nincs az is egy megoldás hogy veszel egy 4GB os modult

de ha van rá egyserübb a 8GB os KIT

4gb ţól több összes gépben lévö memória felett kel 64 bit es windows

vagyis ha pl van 1gb os videokártya is 4gb ram melet akor már csak 64bit kezeli az öszes ramot

ilyen teljesítményü gépeknél már nem kel félni a 64bit töl driverek is joban vanak a modern hardverekhez 64 bitre (ha pl laptopokat nézük) de persze 32biţ se kifutot darab de hát ma már 4gb öszes memória kevés egy gépben

8gb okat dobnak egy átlaggépbe is néha mivel olcsó és a "full hd ultra" videokártyák 2gb osok ma már

szóval kénytelen is 64 bit et kel felteni és használni

2012. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

OC over clock vagyis gyárilag tuningolt (húzott)

alaplapnak 970 est néz szerintem de ha sokalod van olcsó is pl mint asrock 960GM eböl van pár változat legolcsóbb kb 10ezer

2012. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked kel kiválasztani árban és felszereltségben de jó lene ha

Asus, MSI, Asrock alaplapot néznél és 970 chipsetest (asus 97 el jelöli nevében)

2012. jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

SSD t 60GB ost vegyél minimum vagy netán ha arányosan "nagyon olcsóbb" egy 40GB

azért mert windows 7 64 bit (de 32 bit is) majd megeszik 30gb ot

na meg egy két dolog hagy menjen még ssd re na nem is nagy programok

szóval az ugy nem lesz jó ha nem marad szabad hely föleg ssd nek nem tesz jót

10gb kb kell rajta de igazából 10-20% nak kelene szabadon lenie rajta

60gb os is van 20ezer körül nem olcsó ... de ha ssd be fektetsz akor olyanba majd

corsair force GT pl.


fx4100 és 7770 / vagy / 6850 párosal elfogsz ultra n is játszadozni olyan felbontásba de persze játék fügö


MSI, Sapphire töl jó pl venni de asus tól is

amugy OC verzió akor éri meg ha ugyan anyi vagy olcsóbb

te is tudod videokártyát tuningolni

na meg nem mindhez van oc oda irva mégis lehet jobb egy másik oc tól mivel külön egyedi neve van a videokártya kiadásnak szupi hütésel extra tuningal


Játékokban nagy haszna nem lene ssd nek

amugy 120gb elég kicsi én talán sima hdd t venék pluszba inkább nem green (energia takarékost) és 7200rmp s legyen

WD márkánál Blue a neve ezeknek

seagatenál meg Baracuda jó pl de 7200rmp s legyen

2012. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amugy fsp hexa 500w vehetsz majd ha gondolod

de én inkább CoolerMaster GX 450W ot ajánlom vagy Chieftec CTG 450W vagy 500W

persze Hexa is jó csak nemtudom valahogy nem tetszik hogy sok rosz hirt halani

de perźd nagyon jó darab volt edig a hexa táp és hivatalosan most is jó

.

Töröltem kérdést

remélem érthetö volt és sikerül a gép fejlesztés

2012. júl. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm aválaszokat sok mindenre fény derült a válaszaidbol és hogy nem éri meg ssd-t venni lehet hogy tényleg job lenne egy nagyobb fordulatszámu hdd de az összes hdd kerreg amugy mert egy kicsit zavar néha?
2012. júl. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!