Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DVD meghajtót mindegy milyet...

DVD meghajtót mindegy milyet veszek?

Figyelt kérdés
Itt a helyi boltban ilyen 4-5 ezer forintokért vannak lg-k, lite-on-ok, nec-ek. Ezek ilyen olcsók? Vagy ezek mind szarok? Amúgy csak arra kell, ha van valami telepitő lemez, akkor azt olvassa.
2012. jún. 28. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek már általánosságban véve is elég olcsók, pár kivételtől eltekeintve. Nem azért van mert vacakok.

A NEC pl egész jó, de a Lite-On is.

2012. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért csodálkoztam, mert másik helyen néztem nem rég, és ilyen 7 ezertől indultak, ugyanúgy lg meg ilyenek. Azt hittem ezek akkor valami nagyon nem jók lehetnek ilyen olcsón. Ami most van, az hihetetlen régi, azért kell az új, mert az új házamban nem takarható, és borzalmasan mutat, fekete kell a ház miatt.
2012. jún. 28. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindegy milyet, csak Samsungot ne. Samsung sajnos optikai meghajtóban gyenge. HDD-ben jó volt, kár, hogy eladta.


Leginkább NEC-t javaslok.

2012. jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont az volt a legolcsóbb és még fekete is van. Holnap megveszem.
2012. jún. 28. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg azért, hogy Satás vagy nem mert én is így jártam, hogy új alaplapba nem ment bele a régi merevlemez meghajtó. :D
2012. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!