Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Építenék egy gépet, milyen...

Építenék egy gépet, milyen alkatrészek kellene, és hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptemberre tervezem a gépet, ahol is kolégiumista leszek, és ha minden jól alakul egész szép összeget fogok kapni havonta: Otthonról: 20k, Rokonoktól (ha minden jó) 10k Sulitól:10k(ha minden jól megy)


Összesen ha minden jól megy 40 ezerről lenne szó, most van 50 ezrem ha spórolok havi 20 ezer szerintem marad. Lényeg a lényeg sorozatosan szeretnék építeni egy gépet, 50 ezerből szeretném elkezdeni egy alaplappal, házzal(nem kell h jól nézzen ki) és egy táppal.(Ha még marad jöhet más is)


Magyarán összefoglalva kéne egy konfig ami játékra van kihegyezve, végöszeg kv 120-140 ezer legyen, a legvégéig kb lesz majd szerintem január is :D


Előre is köszönöm mindenkinek!


2012. jún. 28. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

"Szeptemberre tervezem a gépet"


Szerinted mennyi minden fog változni szeptemberig?Majd amit most összeraknak,mert össze fognak annak a 3/4 része kivéve a táp már sokkal drágább lesz vagy már nem is lesz.

2012. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most akkor te ha jól értelmezem akkor most vennél egy alaplapot aztán köv honapba egy procit és igy tovább??
2012. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vedd meg inkább egyben jövő januárban, olcsóbban kijössz.
2012. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is így voltam, h alkatrészenként kellett megvenni...

én procit vettem elsőnek...és mire majdnem kész lettt a gép addigra el is adtam és ugyanabban az árban vettem egy jobbat...

amugy nyugodtan kezd el..házzal és táppal..azok nem változnak annyit...most egy 500-as fsp hexa is csak 12-13 ezer körül van..

házat én egy 4500-ftosat vettem a legközelebbi boltban...

ezek mellé most még beleférne mondjuk egy vinyó..amilyet szeretnél..

aztán ha megint lesz egy 50-60-ezred akkor összehangolva vedd meg a proci,alaplap,ram triót..előnyösebb lesz ha egy olyan alaplapot veszel amin van integrált vga, hogy tudd használni addig amíg nincs benne vga

és ha megint pénzhez jutsz jöhet a vga és mehet a game..meg a kolis lanpartyk :)

2012. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

GeneralCube így van teljes mértékben igaza van. az alaplap, proci, ram kombinációs teljesen jó és ajánlott egybe megvenni, a gépnek a "nem fontosabb2 részeit kell elsőzör megvenni gondolok itt a táp winchester hátő dvd olvasóra.

Nem is írok többet, igazad van :)

2012. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 flr. ***** válasza:
Kérdező várd meg a Trinity APUkat, addig gyűjtsd a pénzt.
2012. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ez egy örök jó tanács a számítástechnikában:

még várd meg a.....


örökké várhatna ha jobban belegondolsz..

2012. jún. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 flr. ***** válasza:
Augusztusban fognak megjelenni és a hasonló embereknek találták ki mint a kérdező.
2012. jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából lenne gy alaplap, amire "építhetnék", de nem igazán a legjobb: MSI G41 M-P26

core 2 quadot fogad csak hát annak az ára valami borzasztó :)


Trinity APU kicsit kaphatnék róla infót?:P Ha nem terhellek ezzel.

2012. jún. 29. 17:04
 10/10 flr. ***** válasza:

A Llnao APUknak az utódja.Ez egyben egy processzor és egy videókártya vagyis inkább chip mert a memóriát a rendszermemóriából szedi.

Egy belépő szintű "VGA" van benne ami HD videókhoz és játékra is teljesen jó(kisebb felbontáson), és kedvező áron hozzá lehet jutni.

2012. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!